Loading…

Rakic qetëson serbët: Policia s’do hyjë në veri

  • 04/02/2017 | 13:25

Rakic qetëson serbët: Policia s’do hyjë në veri

Kryetari i Mitrovicës së Veriut, Goran Rakic sapo ka folur në mbledhjen urgjente të Kuvendit Komunal të Komunës që ai udhëheq.


Siç thonë burime të gazetametro.net, ai ka njoftuar qytetarët se nuk kanë arsye të shqetësohen, pasi sic thotë ai, nuk do të ketë hapa të njëanshëm.

“Njësia ROSU e Policisë s’do të hyjë në veri që t’i shqetësoj qytetarët”, ka thënë Rakic.

Ndërkohë, Rakiç ua ka prezantuar komunarëve se si do të duket projekti për rivitalizim të urës./gazetametro.net

16523587_10211980125762803_341956398_o

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë