Loading…

Rahovec: Tenton ta godasë me thikë babain e tij

  • 10/10/2018 | 10:46

Rahovec: Tenton ta godasë me thikë babain e tij

Është arrestuar një person pasi  ka tentuar ta godasë babain e tij me thikë në fshatin Opterushë të Rahovecit.


Pas një mosmarrëveshje verbale me babain e tij, djali ka tentuar ta godasë me thikë kuzhine atë njofton policia e Kosovës, shkruan gazetametro.net.

Pas arrestimit personi i dyshuar është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale, me një thikë kuzhine kishte tentuar ta godasë babin e tij viktimën mashkull K/Shqiptar. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatën e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë