Loading…

Rahovec: E rrahin me dru, e bëjnë për spital

  • 22/04/2019 | 13:48

Rahovec: E rrahin me dru, e bëjnë për spital

Një person në Rahovec ka raportuar në polici se mbrëmë rreth orës 21:00, është sulmuar me dru nga tre meshkuj të tjerë, transmeton Gazeta Metro.


Policia bën të ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore, për të cilat ka pranuar edhe tretman mjekësor.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është sulmuar me mjet të forte druri nga tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore për të cilat ka marrë tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të dysuarit janë intervistuar dhe me urdhët të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë