Loading…

Radhë të gjata te IKShPK’ja: Qytetarët shkojnë për t’u testuar për virusin korona

  • 20/01/2022 | 09:30

Radhë të gjata te IKShPK’ja: Qytetarët shkojnë për t’u testuar për virusin korona

Mëngjesin e sotëm, shumë qytetarë janë drejtuar në Institutin e Shëndetësisë Publike të Kosovës për t’u testuar.


Në oborrin e IKSHPK-së se janë krijuar radhë të gjata të qytetarëve, të cilët po presin për t’u testuar.

Radhë të tilla ka pasur edhe gjatë ditëve të kaluara.

Kujtojmë se të mërkurën në Kosovë janë konfirmuar 2 mijë e 50 raste me koronavirus. Aktualisht numri i rasteve aktive me koronavirus në vend është 7 mijë e 266.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë