Loading…

Qytetari rrezikon jetën e fëmijës, e fut në bagazhin e hapur të veturës |FOTO

  • 01/10/2018 | 23:29

Qytetari rrezikon jetën e fëmijës, e fut në bagazhin e hapur të veturës |FOTO

Një qytetar ka rrezikuar jetën e një fëmijë, të cilin e ka futur në bagazhin e veturës së tij.


Sipas fotografive të dërguara në adresë të KALLXO.com nga një qytetar, shihet se si një shofer e ka futur një fëmijë të mitur në bagazhin e veturës për ta mbajtur një motoçikletë, që kjo të mos binte në tokë.

Siç shihet edhe në foto, një pjesë e motoçikletës është jashtë bagazhit dhe dera e bagazhit është e hapur.

Fotografitë janë shkrepur në rrugën afër Stacionit të Autobusëve në drejtim të rrugës për Ferizaj.

Këto janë fotografitë e dërguara nga qytetari.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë