Loading…

Qytetari në fletëvotim: Forca Bën Fuqinë o Adriatik (Foto)

  • 18/12/2016 | 21:30

Qytetari në fletëvotim: Forca Bën Fuqinë o Adriatik (Foto)

Një qytetar i Drenasit gjatë ditës së sotme e ka bërë fletvotimin e tij të pavlefshëm në një mënyrë të pazakonshme


Ai ka votuar për kandidatin e NISMA-s, Isa Xhemajlaj por edhe  ka komentuar në fletëvotim duke bërë që ai të mos jetë i pranueshëm për numërim.

“Forca bën Fuqinë, o Adriatik”, ka shkruar një qytetar në fletëvotimin e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë