Loading…

Quni: Do të fitojë ushtria e Ibrahim Rugovës

  • 28/05/2017 | 14:42

Quni: Do të fitojë ushtria e Ibrahim Rugovës

Kandidati për deputetë nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Anton Quni ka thënë se në zgjedhjet e 11 qershorit do të fitojë, siç e ka quajtur ai, ushtria e Ibrahim Rugovës.


Këto komente, kandidati i LDK’së për deputet, i bëri gjatë një tubimi të partisë që i takon me të rinjtë e Pejës.

Ndërkohë për herë të parë në një tubim të këtij subjekti politik folën edhe të sapoardhurit në LDK, Lumir Abdixhiku dhe Driton Selmanaj.

Ndryshe, më herët, i bindur në fitore u shpreh kandidati i LDK-AKR-Alternativa për kryeministër, Avdullah Hoti, u shpreh i bindur për fitore, ku me ç’rast ai premton që për 4 vite buxheti i Kosovës do të mbërrijë në 5 miliardë euro./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë