Loading…

Qiejt e qumështit

  • 25/11/2016 | 18:49

Qiejt e qumështit

Qielli mbi Arch Rock në Parkun Kombëtar në Joshua ndrit me shkëlqimin e tij të plotë të Rrugës së Qumështit.

Fotografi DanaMcMullen ka kombinuar dy ekspozime të ndryshme me pika të ndryshme të kontaktit. Megjithatë, nuk është vetëm aftësia teknike që e ka bërë këtë imazh kaq mahnitës.

“Unë kam qenë me fat që e kam zënë gjysmëhënën, e cila më ndihmoi edhe më shumë me ndriçimin e shkëmbinjëve”, ka shkruar McMullen.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë