Loading…

Sërish Djurici

  • 04/01/2017 | 12:35

Sërish Djurici

Qeveria e Serbisë ka emëruar përsëri Marko Djuricin, ushtrues detyre të Drejtorit të Zyrës për Kosovë, për një periudhë prej tre muajsh, raportojnë mediat serbe, transmeton gazetametro.net.


Ndërsa, Dejan Pavicevic, është riemëruar për një periudhë prej tre muajsh, zyrtar ndërlidhës në misionin e BE-së në Prishtinë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë