Loading…

Qeveria prezanton planet e zhvillimit të sektorit privat

  • 11/02/2017 | 08:06

Qeveria prezanton planet e zhvillimit të sektorit privat

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë, përkatësisht Agjencia për Investime dhe Përkrahjen e Ndërmarrjeve në Kosovë (KIESA), në kuadër të  aktiviteteve “Ditët e Biznesit të Vogël 2017” organizon konferencën “Ambienti i Biznesit 2017”.


Qëllimi i konferencës është prezantimi i planeve të Qeverisë së Republikës së Kosovës drejt zhvillimit të sektorit privat.

Në ketë konferencë do të marr pjesë edhe Kryeministri Isa Mustafa.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë