Loading…

Qeshni me lot me këtë ‘twerk’ (video)

  • 25/05/2017 | 20:36

Qeshni me lot me këtë ‘twerk’ (video)

Një grua e përqendruar 100% në “twerk”-un e saj, ra nga platforma ku po kërcente dhe përfundoi në det.


Në video shihet se si kjo grua po kërcen në mënyrë shumë pasionante dhe nuk sheh fare ku po hedh këmbët, derisa bie në ujë.

Videoja është regjistruar në Xochimilco Cancun, në shtetin meksikan të Quintana Roo.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë