Loading…

Qesharake: Kur qeni se han qenin (Video)

  • 19/02/2017 | 17:55

Qesharake: Kur qeni se han qenin (Video)

Edhe qentë njësoj si njerëzit tregojnë trimërinë kur i ndan diçka. Në këtë rast, një derë lëvizëse e një orborri, që fillimisht duket të jetë pengesa e vetme për ata, për ta shkyer njëri tjetrin, del diçka ndryshe.

Ndodhë e kundërta, pak me diplomaci dhe tërheqje taktike. Sikur mangupët e mahallës së fëmijrisë tuaj. Apo ndodhë pikërisht siç thotë edhe fjala e urtë e popullit, “qeni se ha qenin”. /gazetametro.net

 - Find & Share on GIPHY

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë