Loading…

Qesharake: Bleu fustanin online, i futet vetëm njëra këmbë

  • 24/02/2019 | 18:47

Qesharake: Bleu fustanin online, i futet vetëm njëra këmbë

Një vajzë ka blerë në faqet online një fustan që mendonte që do i rrinte mjaft bukur, mirëpo ajo qfarë i mbërriti ishte zhgenjyese e njëkohësisht qesharake, transmeton Gazeta Metro.


Meg Howells nga Britania e Madhe, pagoi 25 funte për një fustan që e bleu nëpërmjet internetit, por mbeti e dëshpëruar kur i arriti në shtëpi

Edhe pse masat e dhëna ishin të njejta dhe fustani e ka numrin e njejtë të veshjeve, fustani ishte aq i ngushtë sa mund ta fuste vetëm njërën këmbë

‘As sikur ta kisha trupin si të krimbit, nuk do të mund ta vishja, është shumë i ngushtë’ është ankuar Howells, e cila kërkon t’i kthehen prapa paratë nga kompania në të cilën e bleu fustanin

Kjo veshje është konsideruar të jetë ideale për ti formësuar linjat trupore./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë