Loading…

Qeqa Krelani ofendohet rëndë nga nënkryetari i Llapit, pak ditë pasi tregoi se është në lidhje dashurie

  • 04/06/2021 | 14:10

Qeqa Krelani ofendohet rëndë nga nënkryetari i Llapit, pak ditë pasi tregoi se është në lidhje dashurie

Nënkryetari i KF Llapit, Amrush Batatina, ka ofenduar sërish gazetaren, Qeqa Krelani.


Qeqa ditë më parë e zbuloi se është në një lidhje dashurie, lajm i cili sigurisht që u publikua edhe nga portalet në rrjetet sociale.

Në këtë lajm të publikuar nga një prej portaleve vendore, një koment ofendues e bëri nënkryetari i KF Llapit, Amrush Batatina, i cili njëheri është edhe vëllau i Tahir Batatinës.

Lidhur me këtë ka reaguar edhe vet Qeqa, përmes llogarisë së saj në “Instagram”.

Kujtojmë se Qeqa Krelani ishte ofenduar më herët edhe nga trajneri i Llapit, Tahir Batatina.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë