Loading…

Qenushi i pamëshirshëm hedh motrën nga shkallët

  • 06/06/2017 | 22:42

Qenushi i pamëshirshëm hedh motrën nga shkallët

Ky është momenti kur qenushi i pamëshirshëm e shtyu motrën e tij nga shkallët.


Pronari i këlyshëve Judy Winsk u tremb kur Holly i vogël e shtyu motrën e tij Molly, ndërkohë që e ndiqte me sy kur ajo rrokullisej nëpër shkallë.

Ata ishin duke luajtur me njëri-tjetrin, përpara se kjo të përfundonte në një përleshje të rrezikshme. Më pas Holly zbret poshtë për tu bashkuar me motrën e tij. Për më tepër ju mund të shihni videon e qenushit të pamëshirshëm.

https://www.youtube.com/watch?v=69MVav08pH0

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë