Loading…

Qentë e Sharrit në Brod mbysin ujkun (Foto)

  • 18/01/2017 | 14:49

Qentë e Sharrit në Brod mbysin ujkun (Foto)

Qentë e Sharrit dallohen për fuqinë e tyre, dhe për këtë llogariten si kujdestarët më të mirë për bagëtinë.


Në disa foto të publikuara në rrjetet sociale, tregohet se në Brod të Sharrit, mëngjesin e së mërkurën qentë kanë arritur të mbysin një ujk i cili kishte hyrë në një stallë delesh, transmeton gazetametro.net.

2

3

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë