Loading…

Qent ia marrin vëmendjen Vucic’it: Kryejnë marrëdhënie seksuale para syve të tyre

  • 18/02/2019 | 22:20

Qent ia marrin vëmendjen Vucic’it: Kryejnë marrëdhënie seksuale para syve të tyre

Në rrjetet sociale është duke bërë xhiron e botës, një fotografi ku shihen dy qenë duke bërë veprime të pahijshme, gjatë një fjalimi të presidentit serb Aleksandar Vucic, para disa liderë serbë, transmeton Gazeta Metro.


Duket se kjo nuk e ka tërhequr vëmendjen e Vucicit i cili ka vazhduar fjalimin e tij normalisht./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë