Loading…

Qeni simpatik e kthen borën aty ku e mori pronari në vend që të luajë me të

  • 05/01/2022 | 23:35

Qeni simpatik e kthen borën aty ku e mori pronari në vend që të luajë me të

Golden Retriever Leo nuk mund të durojë kur gjërat nuk janë në vendin e tyre.


Pronari e mori atë për një shëtitje në dëborë, kështu që ajo vendosi të luante me të.

Ajo kapi pak borë dhe ia tregoi qenit. Në vend që të luante me të, Leo e kapi gungën dhe e ktheu aty ku e kishte çuar pronarja.

“Shefi po i kthen gjërat aty ku i takojnë”, thuhet në përshkrimin e videos simpatike.

VIDEO KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë