Loading…

Qeni që mbron pronarin e tij, dhe stërvitet me të njëkohësisht

  • 08/04/2017 | 09:05

Qeni që mbron pronarin e tij, dhe stërvitet me të njëkohësisht

Është thënë se qeni është një kafshë shumë besnike, dhe konsiderohet si miku më i mirë i një njeriu.


Videoja më poshtë e tregon këtë më së mirë, ku shihet një qen se si reagon menjëherë kur pronari i tij fillon të grindet me një tjetër person.

Mënyra e sjelljes së tij tregon dukshëm se është një qen i trajnuar dhe i gatshëm për çfarëdo sfide, qoftë luftë apo edhe tjera më të thjeshta.

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë