Loading…

Qeni që disponon një bebe (Video)

  • 09/02/2017 | 20:00

Qeni që disponon një bebe (Video)

Ka shumë video në internet ku qentë tregohen si dado të shkëlqyer për fëmitë. Për shembull, ky është Rupert, i racës Bulldog Franqez i cili bën disa akrobacione të vogla për të disponuar një bebe!


 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë