Loading…

Qeni dëshiron jogurt por i vjen turp që t’i kërkojë të zotit

  • 28/06/2017 | 21:27

Qeni dëshiron jogurt por i vjen turp që t’i kërkojë të zotit

Në video shihet se si i zoti provokon qenin duke ngrënë yogurt, dhe që ai dëshiron aq shumë.


Megjithatë siç e shihni ai ka turp që t’i kërkojë të zotit që ti japë edhe atij për të ngrënë.

Në video shihet se sa herë i zoti e çon shikimin nga qeni, miku me 4 putra e kthen nga ana tjetër.

Për më shumë shihni pamjet”

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë