Loading…

Qeni bëhet shembull për njerëzit, e kalon rrugën në vijat e bardha |VIDEO

  • 24/08/2018 | 08:52

Qeni bëhet shembull për njerëzit, e kalon rrugën në vijat e bardha |VIDEO

Kur është fjala për ta kaluar rrugën, njerëzit shpesh herë jo që nuk kalojnë nëpër zebra, por as që shikojnë nga të dyja anët e rrugës para se të kalojnë.


Por, një video e një qeni është bërë hit në internet për shkak të kujdesit që ai ka treguar para se ta kalonte rrugën.

Në videon e publikuar, qeni nuk e kalon rrugën pa u siguruar se veturat që po kalojnë janë ndalur për ta lënë atë të kalojë, transmeton Express.

Përveç që e kalon rrugën në mënyrë të sigurt, qeni del në zebra. Shikojeni:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë