Loading…

Qendrat e vaksinimit nga kjo javë do të punojnë 7 ditë por edhe gjatë festave zyrtare

  • 09/09/2021 | 14:38

Qendrat e vaksinimit nga kjo javë do të punojnë 7 ditë por edhe gjatë festave zyrtare

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se mbështetur në vendimin e ministrit, Arben Vitia, që nga kjo javë, qendrat e vaksinimit do të punojnë gjatë gjithë ditëve të javës dhe festave zyrtare.

“E gjithë kjo për të lehtësuar qasjen në procesin e vaksinimit dhe për t’ju përgjigjur kërkesës së madhe të qytetarëve për vaksinim. Të njëjtën kohë, ju inkurajojmë të caktoni terminin në: https://ekosova.rks-gov.net/Service/14 “, thuhet në njoftim.

Më poshtë njoftimi nga MSH.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë