Loading…

Qendra familjare e Istogut pajiset me aparaturë laboratorike

  • 06/12/2019 | 14:05

Qendra familjare e Istogut pajiset me aparaturë laboratorike

QKMF në Istog sot është pajisur me aparaturë të re laboratorike, lajmin e ka bërë të ditur drejtori i shëndetësisë në Istog, Mujë Osmanaj, shkruan Gazeta Metro.


Drejtoria iu uron punë të mbarë stafit dhe shëndet të mirë pacientëve.

“QKMF në Istog pajiset me aparaturë të re laboratorike. Stafit të laboratorit të udhëhequr nga dr.Ekrem Berisha i uroj punë të mbarë dhe shëndet të mirë për pacientët”, shkruan drejtori në njoftim.

Së fundi në qendrat mjekësore të Istogut ka filluar edhe renovimi i objekteve, lajm që është mirëpritur nga qytetarët./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë