Loading…

Pushimet e Presidentit: U nisëm për në Prevallë, por u kthyem nga një përrallë!

  • 18/08/2018 | 11:16

Pushimet e Presidentit: U nisëm për në Prevallë, por u kthyem nga një përrallë!

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka postuar në faqen e tij në facebook një mesazh urimi për fundjavën duke shprëndarë disa foto nga pushimet e tij familjare në Kosovë.


Ja shënimi i tij plotë:

Mirëmëngjes të dashur miq! Duke ju uruar një fundjave të mbarë po ndaj me ju disa momente nga pushimet malore në Kosovë. U nisëm për në Prevallë por u kthyem nga një Përrallë. 12 ditë, njëra më e bukur se tjetra, në lartësi 1600 metra atje ku kryqëzohen rrymat ajrore detare e malore në zemër të Bjeshkëve të Sharrit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë