Loading…

Pushime në Durrës: Ja çfarë thotë CNN (Foto)

  • 26/01/2017 | 21:53

Pushime në Durrës: Ja çfarë thotë CNN (Foto)

CNN vijon t’i bëjë jehonë turizmit në Shqipëri. Këtë radhë në qendër të vëmendjes është vënë plazhi i Durrësit.

Përmes një postimi në Instagram, në faqen e saj zyrtare CNN fton të gjithë turistët të vizitojnë Shqipërinë, si një nga thesaret e Mesdheut që prej vitesh ka qenë e pazbuluar.

Për të ilustruar këtë CNN ka zgjedhur një fotografi nga plazhi i Durrësit, në sezonin turistik veror.

16358505-10206396253339935-1436986723-n_1485458423-2879904

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë