Loading…

Punëtori për t’u shpëtuar shefave hidhet nga kati i dytë në Prizren

  • 10/04/2017 | 14:50

Punëtori për t’u shpëtuar shefave hidhet nga kati i dytë në Prizren

Është raportuar se në rrugën “Ukë Bytyqi” në Prizren me datë 8 prill është rrëmbyer një mashkull.


Sipas raportit policor, dy të dyshuar e kanë mbajtur një punëtor pa dëshirën e tij në një lokal të firmës së tyre.

Viktima ka arritur të arratiset nga të dyshuarit duke kërcyer nga kati i dytë i objektit ku ata po e mbanin.

Viktima ka pësuar lëndime trupore me ç’rast i është ofruar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë intervistuar e më pas janë dërguar në mbajtje, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë