Loading…

Punëtori ia huq duke numëruar: Ja pse duhet të shkoni në shkollë

  • 04/09/2018 | 21:50

Punëtori ia huq duke numëruar: Ja pse duhet të shkoni në shkollë

Shkolla është shumë e rëndësishme në jetë.


E nëse për këtë keni pasur dyshime, kjo video ua heq të gjitha ato.

Aty shfaqet një punëtor teksa numëron paratë mirëpo nuk ia ka idenë as në mbledhjen më të thjeshtë të numrave.

Për më shumë, ndiqeni videon.

https://www.facebook.com/PodiumiFanPage/videos/1724451337675835/?t=25

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë