Loading…

Publikohet videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

  • 16/10/2021 | 19:25

Publikohet videoja ku shihet Graniti duke i bërë masazh Fifit

Ka spekulime se këngëtarja kosovare, Fifi dhe ish-futbollisti Granit Cana janë në një lidhje dashurie.


Fifi shihet se brenda shtëpisë së famshme është afruar shumë me Granitin dhe për këtë ka dyshime se ata dy tashëm janë në lidhje.

Këto dyshime forcohen edhe më shumë nga një video e publikuar sot, ku në dhomën e gjumit shihet Graniti që i bën masazh Fifit.

Klikoni KËTU për video

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë