Loading…

Publikohet video, Beniada dhe Big Mama duke u puthur në buzë

  • 12/02/2022 | 23:16

Publikohet video, Beniada dhe Big Mama duke u puthur në buzë

Mbrëmë janë shpallur katër finalistët zyrtarë të formatit Big Brother Vip.


Einxhel, Beniada, Ilir dhe Donaldi janë katër të famshmit që garojnë për të marrë çmimin e madh i cili do të jepet më 18 shkurt.

Gjatë kësaj jave ata kanë pranuar të takojnë personazhe të ndryshme dhe ish-banorë që të darkojnë me ta, por në këmbim që çmimi prej 115 mijë eurosh do të ulej.

Mbrëmë disa nga ish banorët erdhën dhe darkuan bashkë me katër finalistët, në përjashtim të Trixës që pas batutës së Ermalit dhe Salsanos hoqi dorë nga darka.

Këngëtarja Big Mama e cila njihet për karakterin e saj të fortë e karizmatik tregoi se e ka marrë malli për Beniadën. Kështu të dyja kaluan mjaft mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Por në një moment dy vajzat shkëmbyen puthje në buzë, në shenjë të dashurisë dhe miqësisë që kanë me njëra-tjetrën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë