Loading…

Publikohet traileri i filmit ‘A long way home’ (Video)

  • 12/02/2017 | 18:26

Publikohet traileri i filmit ‘A long way home’ (Video)

Filmi i metrazhit të shkurtër “A long way home” i regjisorit Ibër Deari,  së fundmi ka publikuar trailerin e filmit.


Ky film me regji nga Deari, dhe producent Afrim Asanin flet për një djalë i cili pasi lirohet nga burgu, i ndalohet të futet në fshatin e tij, duke e lënë kështu atë në udhëkryq të jetës.

Filmi është i zhanrit dramë dhe aksion dhe zgjat 20 minuta.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë