Loading…

Publikohet raporti për rastet e reja me virus

  • 02/10/2022 | 10:56

Publikohet raporti për rastet e reja me virus

Ministria e Shëndetësisë njofton për 3 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 64 teste të bëra.


Po ashtu gjatë 24-orëve të fundit janë shëruar edhe 3 qytetarë nga ky virus.

Aktualisht kemi 59 raste aktive me Covid-19.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë