Loading…

Publikohet për herë të parë portreti i vajzës së Mc Kreshës, ja kujt i ngjat e vogla

  • 07/06/2021 | 14:41

Publikohet për herë të parë portreti i vajzës së Mc Kreshës, ja kujt i ngjat e vogla

Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij, Erzina u bënë prindër për herë të parë në qershorin e vitit të kaluar, vetëm pak muaj pasi kishin kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre.


Ndërsa këtë vit, për 1-vjetorin e Izës, çifti ka zgjedhur bregdetin e jugut të Shqipërisë për të festuar. Të dy janë shumë diskret kur vjen puna te jeta private dhe janë kujdesur të mos postojnë thuajse fare në rrjetet sociale. Por Prive ka publikuar një foto familjare të çiftit me të bijën në krah.

Erzina dhe Kresha pozojnë me vogëlushen anës detit dhe ky është porteti i parë i familjes për publikun. Iza duket se ka marrë shumë nga i ati, përfshirë edhe kaçurrelat e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë