Loading…

Publikohet pamjet kur huliganët holandezë brutalisht e sulmuan shqiptarin

  • 24/05/2022 | 22:33

Publikohet pamjet kur huliganët holandezë brutalisht e sulmuan shqiptarin

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të marte në Tiranë.


Mediat në Shqipëri raportuan se një shtetas shqiptar është rrahur në mënyrë brutale nga tifozët e ekipit të Feyenoord.

Sipas informacioneve paraprake ai është transportuar në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Ngjarja ka ndodhur te zona e “9 katësheve” në kryeqytet.

Siç duket dhe nga pamjet i plagosuri ndodhet i shtrirë në trotuar, i pamundur të ngrihet në këmbë dhe i mbuluar me gjak në pjesën e fytyrës.

Nuk dihen ende rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë