Loading…

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

  • 05/12/2023 | 23:40

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Kjo është foto e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes së 30-vjeçares.


Fotografia është publikuar në emisionin Opinion në Tv Klan mbrëmjen e sotme. Në këtë fotografi është Liridona Ademaj me motrën e saj. Foto është shkrepur ditën e ngjarjes rreth orës 14:00 në shtëpinë e prindërve të saj.

Ndërkohë që krimi i rëndë ndodhi atë mbrëmje në Prishtinë rreth orës 20:30.

Bashkëshorti i saj, Naim Murseli akuzohet si organizator dhe porositës i vrasjes së Liridona Ademajt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë