Loading…

Publikohet bashkëpunimi i Elvanës dhe Bardhit: Dyshja po i këndojnë EX’it

  • 25/02/2022 | 10:42

Publikohet bashkëpunimi i Elvanës dhe Bardhit: Dyshja po i këndojnë EX’it

Këngëtarja Elvana Gjata dhe reperi Bardhi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “EX”.


Kënga fillimisht u lansuar në platformën Spotify, ndërsa shumë shpejt pritet të publikohet në Youtube e shoqëruar me videoklip.

“Video muzikore vjen së shpejti”, ka treguar këngëtarja.

Bardhi e ka falënderuar Elvanën për këtë projekt, teksa e ka quajtur Diva e Shqiptarisë.

“Faleminderit Diva e Shqiptarisë Elvana Gjata për këtë projekt kaq të vlefshëm dhe i punuar me zemër“, ka shkruar Bardhi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARDHI (@bardhylidrizi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë