Loading…

Publikohen pamjet nga darka që Naim Murseli i organizoi Liridonës pak momente para vrasjes

  • 09/12/2023 | 20:59

Publikohen pamjet nga darka që Naim Murseli i organizoi Liridonës pak momente para vrasjes

Vrasja mizore e Liridona Admeajt, e para disa ditëve ka tronditur gjithë vendin duke shtyrë njerëzit të bëjnë reagime të shumta, shkruan Gazeta Metro.


Rreth vrasjes së Liridonës, tashmë janë arrestuar katër persona, përfshirë këtu bashkëshortin e Lirdonës, Naim Murseli, i cili dyshohet se porositi vrasjen e gruas së tij, duke i premtuar 30 mijë euro Granit Plavës që ta kryente vrasjen. Kushtrim Kokalla i cili dyshohet për marrëveshje për të kryer veprën penale vrasja e rëndë. Pos këtyre, sot është arrestuar në Gjakovë edhe personi i katër i dyshuar për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt, i cili është T.D, dhe se i njëjti dyshohet se u ka shitur armën e cila është përdorur në vrasje dorasit Granit Plava dhe Naim Murselit.

Ndërsa, pak më parë  Gazeta Sinjali ka publikuar Pamje nga darka e fundit që Naim Murseli i organizoi Liridonës pak momente para vrasjes makabre. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë