Loading…

Publikohen pamjet kur Sabiani kap për flokësh Sheilën

  • 28/10/2021 | 09:06

Publikohen pamjet kur Sabiani kap për flokësh Sheilën

Prova e kësaj jave është mjaft qesharake.

Një varkë është vendosur në pishinën e shtëpisë, së cilës i është hequr një tapë që kishte në të, dhe ajo gjithë kohës do të mbushet me ujë, derisa banorët dy e nga dy do futen në të për ta larguar ujin me kove.

Prova e kësaj jave ka argëtuar pa masë fillimisht banorët, ku në momentin e parë që e fillojnë si provë, grupi i parë rrëzohet dhe bie në pishinë.

Ajo çfarë ka shkaktuar të qeshura tek banorët ka qenë veprimi i Sabianit i cili për ta tërhequr Sheilën nga pishina e kap për flokësh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë