Loading…

Publikohen pamjet: Kështu e goditen rrufetë sot Prishtinën

  • 08/06/2023 | 22:56

Publikohen pamjet: Kështu e goditen rrufetë sot Prishtinën

Janë publikuar pamjet pas rrufeve që goditën Prishtinë gjatë mbrëmjes, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë orëve të pasdites deri në mbrëmje, bubullima të zhurmshme nga rrufetë goditen Prishtinën.

Prishtina Weather ka publikuar edhe pamjet e këtyre momenteve.

Ndërkaq nesër pritet mot shumë i ngrohtë dhe me intervale më të gjata me diell. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë