Loading…

Publikohen fotografitë, Tayna kapet mat me futbollistin italian

  • 30/06/2022 | 17:24

Publikohen fotografitë, Tayna kapet mat me futbollistin italian

Këngëtarja e njohur, Tayna po shijon disa ditë pushimi në Itali. Por, me sa duket ajo atje nuk është vetëm pasi dikush po e shoqëron atë në pushimet e saj.


Raportohet se këngëtarja Tayna atje është me futbollistin Giovanni Santoro.

Këngëtarja Tayna është mjaft aktive në skenën muzikore. Ajo vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore. I fundit ka qenë ai në bashkëpunim me reperin Mozzik dhe këngëtarin Butrint Imeri.

Kënga titullohet “Pare” dhe deri më tani ka grumbulluar me mijëra klikime.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë