Loading…

PSG do t’i dëgjojë ofertat për Wijnaldumin

  • 09/12/2021 | 10:14

PSG do t’i dëgjojë ofertat për Wijnaldumin

Georginio Wijnaldum mund të largohet nga Paris Saint Germain në afatin kalimtar të janarit.


Sipas mediave në Francë, PSG është e hapur për një huazim të mesfushorit holandez, që nuk ka bindur në Parc des Princes.

Raportohet se Newcastle dhe Arsenalin e duan ishin e Liverpoolit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë