Loading…

Pse s’ka rëndësi fituesi i kësaj loje të shahut për Ganimete Musliun (Foto)

  • 03/06/2017 | 10:02

Pse s’ka rëndësi fituesi i kësaj loje të shahut për Ganimete Musliun (Foto)

Deputetja e legjislacionit të kaluar dhe kandidatja për deputete nga PDK’, Ganimete Musliu po realizon vizita në kuadër të fushatës zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit.


Kësaj radhe ajo u është bashkangjitur disa qytetarëve të cilin po luanin shah.

Musliu nuk e pa parë si të rëndësishëm fituesin e kësaj loje, sepse sipas saj, të gjithë ishin me PDK’në.

“Nuk ka rëndësi cila palë fitoi në këtë mes, të gjithë ishim për #FillimineRi”, ka shkruar ajo në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë