Loading…

Pse politikanët pëlqejnë Audi A8? – mësoni detajin

  • 09/10/2017 | 20:01

Pse politikanët pëlqejnë Audi A8? – mësoni detajin

Të gjithë besoj se jemi në një mendje kur them se Audi është një makinë shumë e mirë dhe e rehatshme, por pse ky lloj Audi është zgjedhja e politikanëve? –  kjo është çështja.


Përveç faktit se është një makinë e rehatshme dhe luksoze, duket se modeli ‘Audi A8 L’, ka edhe disa veçori që jo të gjithë i dinë, transmeton gazetametro.net

Bëhet fjalë për një sërë detajesh që rrisin sigurinë e pronarit të mjetit, apo edhe të personave që ndodhen në të.

Ky model i ‘Audi-t’ duket se ka disa parametra sigurie shtesë nga modelet e tjera. Arsyeja pse politikanët pëlqejnë Audi-n, është siguria./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë