Loading…

Pse Lady Diana shfaqej më e shkurtër se Princi Charles, edhe pse ishin të së njëjtës gjatësi (Foto)

  • 03/04/2017 | 12:45

Pse Lady Diana shfaqej më e shkurtër se Princi Charles, edhe pse ishin të së njëjtës gjatësi (Foto)

Duke pasur parasysh teoritë e shumta të konspiracionit në lidhje me jetën dhe vdekjen e Lady Diana, e çuditshme është se shumë njerëz nuk i kanë kushtuar vëmendje këtij detaji.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për faktin se edhe pse të dy kanë qenë të gjatë 178 centimetra, Princesha Diana, në disa fotografi duket më e vogël se burri i saj Princi Charles.

Me një kërkim të shpejtë në Google, ju gjeni se të dy janë në të vërtetë të njëjtën lartësi, por kjo nuk duket në këtë mënyrë, sidomos në disa fotografi profesionale që ata bënë së bashku.

Çifti u ndanë në vitin 1992, por, sipas medieve të huaja, me siguri ngjashmëria e tyre në lartësi nuk ishte një faktor.

princess-diana-prince-charles1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë