Loading…

Pse Dukagjin Gorani zgjodhi Vetëvendosjen (Video)

  • 23/05/2017 | 20:22

Pse Dukagjin Gorani zgjodhi Vetëvendosjen (Video)

Numri 26 i listës së kandidatëve për deputetë në radhët e Lëvizjes Vetëvendosje thotë të jetë mishëruar me politikat e kësaj lëvizjeje.


Dukagjin Gorani në Rubikon të KTV-së theksoi LVV është oferta më e pranueshme karshi përvojës dhe bindjeve të tij politike.

“Prej ofertës që aktualisht ekziston në Kosovë, Lëvizja Vetëvendosje e cila e ka një teh të theksuar socialdemokrat, mendoj që është oferta më e përshtatshme dhe më e pranueshme për përvojën time të deritanishme edhe profesionale, personale dhe bindjet e mija politike”, ka thënë ai.

Gorani thotë se kjo ka rëndësi tejet të madhe ndonëse nuk funksionon si një zë i vetëm i cili në vazhdimësi është në përpjekje për t’i ndërruar mendjen një grupi të madh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë