Loading…

Pse duhet të hani qamqakëz

  • 28/11/2016 | 18:20

Pse duhet të hani qamqakëz

Herën tjetër kur kolegët e punës ju bëjnë vërejtje pse po hani qamqakëz, patjetër që duhet të ju dërgoni këtë artikull.

Të mirat e të ngrënit qamqakëz janë këto:

1. Zvogëlojnë ankthin
bubble-gum-5

2. Do të keni disponim më të mirë
bubble-gum-6
3. Pa dyshim që zvogëlon stresin
bubble-gum-11
4. Pastrojnë dhëmbët
chewing-gum-fb
5. Ndihmojnë në funksionimit e trurit në mënyrë më të shpejtë
bubble-gum-12

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë