Loading…

Provokon të dashurin sikur po e tradhton, shikoni reagimin e çmendur të tij (Video)

  • 17/04/2017 | 14:39

Provokon të dashurin sikur po e tradhton, shikoni reagimin e çmendur të tij (Video)

 

Një moment i sikletshëm për një burrë, i cili provokohet nga e dashura tij.


Një vajzë dëshiron të provokojë të dashurin e tij, duke marr një kukull dhe vendosur atë ndër jorgan. Ajo bën gati gjithçka dhe pret momentin kur sheh të dashurin tek vije në shtëpi. Në atë moment vajza bëhet kinse po puthet me të.

I dashuri i sja shkon në shkon në kuzhinë dhe merr një thikë dhe vije në dhomë duke bërtitur. Kjo gjë mund të ishte një tragjedi sikurse i dashuri i saj të kishte vepruar menjëherë pa kërkuar sqarim se çfarë po ndodh aty.

Shikoni videon mëposhtë dhe reagimin e tij:/gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=l2id5ZPhD6I

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë