Loading…

Prova për rastin Dehari edhe kamerat e sigurisë

  • 08/11/2016 | 19:24

Prova për rastin Dehari edhe kamerat e sigurisë

Në mesin e provave që Prokuroria është duke i trajtuar lidhur me shkaktarët e vdekjes së aktivistit të Vetëvendosjes Astrit Dehari, janë edhe xhirimet e kamerave të sigurisë së burgut në Prizren.

Prokurori Metush Biraj, i ka thënë KTV-së përmes telefonit, se rastin po e trajtojnë me seriozitet, dhe ka bërë të ditur se në cilësi të provave, janë marrë edhe xhirimet e kamerave të sigurisë, që janë brenda në Qendrën e Paraburgimit në Prizren.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë