Loading…

Proteston i vetëm për lëvizjen pa viza

  • 17/02/2017 | 15:47

Proteston i vetëm për lëvizjen pa viza

Edhe në ditën e pavarësisë është një qytetar që proteston i vetëm për lëvizjen pa viza.


Derisa qytetarët tjerë festonin në sheshet e Prishtinës, ai ka zgjedhur këtë mënyrë të protestës, të cilën po ua sjellim nëpërmjet fotografisë.

img-0314_2987

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë