Loading…

Protesta për Haradinajn në fotografi

  • 21/01/2017 | 13:30

Protesta për Haradinajn në fotografi

Ka filluar protesta gjithëpopullore e organizuar nga Organizatat e dala nga lufta e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të cilët po protestojnë në mbështetje të liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt.


Gazetametro.net ju sjell protestën kundër ndaljes së Haradinajt me fotografi:

1

16176189_10211833808344959_2047066274_n

16215518_10211833808424961_1291503313_n

16237725_10211833807824946_368008291_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë